Отдельное сообщение
Пред. 17.05.08, 18:49   #2
Гном
youngling
 
На форуме с: 05.2008
Откуда: Краеземье
Сообщений: 87
Гном is an unknown quantity at this point
Продовження

Я пишу продовження історії Середзем'я.
У моєму продовженні Середзем'я - частина надвеличезного світу, розділеного льодовиками, горами, чорними туманами і т. ін.
На півочі від є ще один світ, який походить на Європу, але окрім людей там ще є ельфи, гноми, орки та ще багато інших різновидів розумних істот (уруки, тролі та ін.). Цей світ має довгу історію.
Головні держави на момент встановлення зв'язку з Середзем'ям: Ельфіат (федерація князівств - королівств під владою ельфів на чолі з незмінним (невмеручім) ельфом - королем, має тисячолітню історію; походить на середньовічне папство римське, тільки у ельфів - набагато більша влада); Туруччина (Імперія, де головну роль грають туруки на чолі з султаном; походить на реальну Османську Імперію і існує декілька сторіччь); і Україна (наймолодша - лише 100 років; гноми і вільні люди вигнали панів - ельфів (довга історія) і заснували Акціонерне Товариство Державного Типу Україна, яке за 100 років існування спробувало багато форм правління і пришедше до народовладдя (на це потрібна окрема стаття, бо воно відрізняєтся від сучасної демократії) та дуже розвинулось у техниці (дуже специфічної, з гномячими особливостями, теж потрібна окрема стаття)).
Україна збудувала надважкий корабель Сторіччя (довжина - 300 м, важить 150000 тон), який здолав північний для мешканців Середзем'я льодовик, заплив у Валінор (була невеличка війна з валарами), потім у Середзем'я, потім - у інший світ.Так почалось сполучення світів. На карті маршрут корабля помічений червоними лініями.
Ось таке продовження історії Середзем'я я пишу.
Цікаво?
Ви можете тут писати пропозиції щодо цієї історії.

Last edited by Гном; 17.05.08 at 23:18.
Гном оффлайн