Отдельное сообщение
Пред. 15.09.10, 23:22   #3
Stu
youngling
 
На форуме с: 08.2009
Откуда: Киев
Сообщений: 11
Stu is on a distinguished road
Цитата:
В ответ на сообщение John Просм. сообщение
Декiлька разiв я запрошував когось з видавництва Астролябiя прибути на 6-й Толкiновський Семiнар до Санкт-Петербургу цього лютого, та зробити презентацiю перекладiв.
Хоч би надiслати презентацiю до Москви або ж Петербургу! Нема вiдповiдi. Завбачте, що мiй доклад про цi видання, хоч i не досить повний, зустрiв живий iнтерес толкiнiстського суспiльства, та багато питань, на якi я не мог вiдповiсти.
Але ж, як я бачу, найважливiша цiль "Астролябii" не спiвробiтництво iз iншими толкiнiстами, яке, можливо, допомогло би уникнути деяких пiдозрiливих моментiв у перекладi, наприклад, ВК, а бажання у будь-якому разi "випередити росiйських видавцiв". Прикро.
Також прикро, що незрозумiла полiтика Tolkien Estate у галузi авторських прав, ставить мережi на шляху розвитку толкiнiстики, як науки.
не можу розібратися як написати окрему відповідь тому пишу з цитатою.

мене така подача інформації теж напружила. вони тільки заробляють гроші (імхо), а не дбають, додатково, про науку. в Україні, нажаль, фантастознавство в загоні, зараз тіки-тіки просочується в наукову спільноту. що вже казати про толкіністику... те, що я читала повторює Кошелєва. може це закономірність в розвитку й необхідно пройти усі стадії - не знаю .
Stu оффлайн   Ответить с цитатой из оригинала