Форум Арды-на-Куличках  

Вернуться   Форум Арды-на-Куличках > Хобiтон

Хобiтон Толкин и толкинистика по-украински

 
 
Возможности Вид
Prev Предыдущее сообщение   Следующее сообщение Next
Пред. 05.09.08, 02:30   #1
Lomenor
Noldor
 
Аватарка Lomenor
 
На форуме с: 07.2008
Откуда: Hitlum
Сообщений: 13
Lomenor is on a distinguished road
"Сильмарилiон" украiнською

Щойно на сайті "Астролябії" побачив інфу про видання українською мовою "Сильмариліона". Про це видання вже давно йдеться... нарешті довгі місяці очікування скінчені)) Переклад Катерини Оніщук (вона ж перклала "Дітей Гуріна"). Рецензіювати перклад не візьмусь, так як книгу саму ще не читав. Але хочется вірити в краще)

Дизайн мені вже сподобався) Крім того, радує зміст книги - крім основної частитни представлені генеалогії та предемови, як і в оригінальному виданні. Ну і, звсіно, мапи.

Коли книга надійде до магазинів, невідомо, проте презентація видання буде здійснена на Книжковому Формі у Львові (протягом 11-14 вересня 2008р)

Цитата:
Ця книга — легендарна провісниця "Володаря Перстенів" — пропонує нам цілісну міфологічну історію майстерно вифантазуваного, але такого реалістичного світу Середзем’я. Стрункий і взаємопов’язаний кодекс, у якому йдеться про епічну боротьбу між добром і злом, становлять окремі твори: "Айнуліндале " — міф про Творення світу, про виникнення Зла та причини Падіння; "Валаквента" — картина ієрархії божественних сил, зображення їхньої вдачі та ролі у Творінні; "Квента Сильмариліон" — історія повстання Феанора та його роду проти богів, вигнання повстанців із Валінору та їхнє повернення до Середзем’я, а також безнадійної, незважаючи на жертовну мужність, війни з великим Ворогом за Сильмарили — досконалі коштовності, що їх виготовив Феанор, а викрав Морґот; "Акаллабêт" озповідає про падіння великого острівного королівства Нуменор наприкінці Другої Епохи, а розповідь "Про Перстені Влади" подає короткий огляд величних подій Третьої Епохи, насамперед — перебіг Війни за Перстень.
З офсайту видавництва.

ЗІ, Я так розумію, разом з "Сильмариліоном" вийде другий тираж "ВП" у перекладі Фешовця. Чим він відрізняється від першого (окрім дизайну) - поки що затрудняюсь сказати...
Lomenor оффлайн   Ответить с цитатой из оригинала
 

Возможности
Вид

Правила размещения сообщений
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете изменить Ваши вложения
Вы не можете изменить Ваши сообщения

BB-код Вкл.
[IMG] код Выкл.
HTML-код Вкл.

Быстрый переход


Новости | Кабинет Профессора | Каминный зал | Эсгарот | Палантир | Онтомолвище | Архивы Минас-Тирита | Гарцующий пончик | Подшивка | Форум | Гостевая книга | Карта сайта | Поиск | Кольцо | Свиридов

Ваш часовой пояс — GMT +3. Сейчас 11:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc.
Лицензия на форум приобретена Ардой-на-Куличках у компании "Jelsoft Enterprises Limited". Все права защищены.